Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45134
Stary 27.05.2011, 07:39
kolend napisał(a):Wyświetl post
Wasilewski - byłbym w stanie zrozumieć, ale Baszczyński? Kosowski? No może jeszcze Żewłakowa bym zrozumiał... Ale Ci dwaj? Grali w Wiśle w swoich najlepszych latach i za ich czasów LM nie było, teraz, jak mają po ok 34-35 lat mają nagle pociągnąć zespół do LM? Szczególnie po wątpliwych sukcesach za granicą. Bardzo słabo jestem przekonany
Baszczyński w lidze greckiej miał ostatnio dużo, dużo lepszą dyspozycję, niż Wasilewski w Belgii. Tylko, że Baszczu grał na środku defensywy.
Odpowiedz cytując