Male szanse na to zeby Jaga umoczyla. U nich to bedzie bardzo wazny mecz ( wiem, poprzedni tez byl ) wiec powinni sobie z Ruchem poradzic. Wygrana Lecha z Korona jest raczej pewna. Korona nie gra juz o nic, a Lech jak sie trzeba sprezyc to raz na trzy mecze mu sie uda
Co do Widzewa, to mimo wszystko stawiam na wygrana Lodzian, naprawde niezle graja.
Wychodzi wiec ( moim zdaniem ) na to ze Lecha w Pucharach nie bedzie.