Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 27.05.2011, 06:41
Male szanse na to zeby Jaga umoczyla. U nich to bedzie bardzo wazny mecz ( wiem, poprzedni tez byl ) wiec powinni sobie z Ruchem poradzic. Wygrana Lecha z Korona jest raczej pewna. Korona nie gra juz o nic, a Lech jak sie trzeba sprezyc to raz na trzy mecze mu sie uda

Co do Widzewa, to mimo wszystko stawiam na wygrana Lodzian, naprawde niezle graja.

Wychodzi wiec ( moim zdaniem ) na to ze Lecha w Pucharach nie bedzie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując