|
dokładnie o tym mówie, powinno się skompromitować rząd w oczach ludzi, a nie stosować wojny na wyniszczenie (z tą różnicą że to wyniszczenie to jest samego siebie).
o ile jeszcze grobową ciszę mogę zrozumieć, tak tego kononowicza i kozy na prawdę nie. A już jakieś majki jeżowskie to totalna żenada... To nie obniża wartości produktu, tylko pokazuje jakąś dziwną szopkę, pokazuje kibiców jako niepoważnych ludzi, a to nie o to miało chodzić. Ktoś miał pomyśleć że jesteście fajni? Czy na co liczycie śpiewając Adam Małysz... Taki protest doprowadzi tylko do jednej rzeczy, ludzi którzy chodzą na mecze, a nie są ultrasami, zaczną was nazywać pajacami, porobią się wewnętrzne podziały. Taki o to będzie efekt długofalowy...
No ale róbcie co chcecie.
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 27.05.2011 o godz. 06:36.
|