|
Mam nadzieje, ze w koncu zakontraktuja Chaveza. Przeliczajac Dolary na Euro kosztowalby 400-450tys Euro (mowi sie o 500tys dolarow) wiec nie wiem czemu sie jeszcze w klubie zastanawiaja. Za lepszego stopera i tak klub musialby wydac wieksze pieniadze niz na Chaveza.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 27.05.2011 o godz. 06:24.
|