River napisał(a):

Mam nadzieje, ze tym "klasowym napastnikiem" nie bedzie Polak bo to sie wzajemnie wyklucza
Tez na to bardzo licze. Przede wzsystkim:
1. by nikt kto stanowi trzon druzyny nie odszedl
2. by sciagnieto tych 2-3 zawodnikow, ktorzy z miejsca wskocza do 11 i podniosa automatycznie poziom druzyny.
3. bysmy do el.LM przystapili wzmocnieni a nie oslabieni.
|
Jeleń, Paweł Brożek. Klasowi i Polacy.
Mamy chyba za słabych zawodników, żeby po 4 miesiącach wyjeżdżali do Niemiec czy Francji. Poważne kluby nie ściągają zawodników po jednej rundzie, zwłaszcza jeśli to jedna runda w Polsce. Jedyny wyjątek to Małecki.