Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13591
Stary 27.05.2011, 00:17
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi sie system gry jaki jest w Rumunii ,w tabeli 18 zespołów i spadaja aż 4 ,wiec sie w tej lidze pilkarze raczej nei opi**dalaja ,bo kazdy mecz bardzo wazny. Ponadto bym zmienil granie w Polsce na wiosna-jesien
Mi również się podoba Z tym, że 2 mogły by spadać 2 graja w barażach. Same plusy takiej reformy, dodatkowo niech nasi piłkarze uczą się grać co 3 dni, jak to jest w ligach zachodnich. A nie, że oni są już zmęczeni trudnym sezonem, albo zmęczeni bo grają co 3 dni. Ja byłbym jeszcze za przywróceniem Pucharu Ligi. Pamiętam jeszcze nie tak dawne czasy jak prawie co tydzień mecz był na Reymonta, można było wtedy zobaczyć w akcji piłkarzy którzy normalnie nie zmieściliby się w podstawowej jedenastce.
Odpowiedz cytując