|
Z tymi transferami to ja bym był ostrożny. Raczej bym się nie spodziewał jakiejś rewolucji i hurtowego sprowadzania zawodników.
Jak znam życie, to klub w przyszłym tygodniu pewnie ogłosi wykupienie Chaveza i Cikosa. W prasie już będą pisać że Wisła przygotowuje się do LM, balonik będzie pompowany. A te transfery są łatwe do przeprowadzenia. Następnie pewnie ogłoszą przyjscie 3 zawodników - Napastnika, lewego obrońcy, prawego obrońcy.
I to będą wszystkie nasze transfery.
Maaskant szybko będzie miał gotową kadrę z którą będzie mógł pracować. Jedyną niewiadomą jest pewnie tylko Sivakov.
1. Pareiko
2. Nowy zakodnik
3. Chavez
4. Jailiens
5. Nowy zawodnik
6. Sobolewski
7. Nowy lub Sivakov
8. Małecki
9, Nowy lub Genkov
10. Melikson
11. Kirm
Co do lewgo i prawego obrońcy.
Nie powiem, ale taki Baszczyński z Wasileskim to były by świetne wzmocnienia.
Obaj mocno związani z Krakowem, dla których Wisła to coś więcej. Do tego Baszczyński może grać na środku obrony, lewej lub prawej stronie. Wasileski na lewej lub prawej stronie. Więc nie było by problemów w przypadku kartek, kontuzji. Obaj są doświadczeni i prezentują klasę że nie trzeba rundy żeby zgrać formację ze sobą.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|