|
Z ulotkami bardzo fajny pomysł. W Krakowie często widziałem kartki A4 ponaklejane w różnych miejscach i piszące prawdę o TVN lub GW. Ludzie to czytają i dowiadują się rzeczy o których na pewno nigdy by nie szukali informacji. Takie akcje są bardzo dobre.
|