|
oj akurat na kampanie to bym nie liczył, to że PO nie wygra (co wątpliwe) byłoby spowodowane wyłącznie tym że nie poradzili sobie z niczym, ale to dosłownie z niczym. Głos kibiców już tutaj był wyliczany, to margines.
A co do tego co ja pisałem, nie chodzi o to żeby mu było przykro bo ktoś mu brzydko pośpiewa, tylko żeby jego ludzie zamkneli za to stadiony, wszystkie. A to już samo się odpowiednio rozdmucha. Ale nie ma sensu tego kontynuować.
|