zdzichu411 napisał(a):

|
Nie chodzi o sabotowanie, a o dopracowanie tego protestu, tak by zrobił na kimś wrażenie, żeby były z tego efekty, niekoniecznie teraz, a później.
|
Przecież nie piszę o sabotowaniu umyślnym tylko nieumyślnym. Wykorzystają Was prędzej czy później. A jak nie Was, to wymyślą listy z trybun osób, które chcą dopingować tylko grupka chamów ich terroryzuję. To też...
już było.
Do reszty się nie odnoszę, bo musiałbym po raz kolejny powtórzyć to samo. Dziwne jest tylko dla mnie jak można jednocześnie pisać, że Tuska, polityków i mediów nie interesuje co się dzieje na stadionach i dodawać, że dowcipne piosenki byłoby dobrą formą protestu.
Ponadto proponuję następnym razem wystrzegać się określeń 'zaślepiony', 'oderwany od rzeczywistości'.
zdzichu411 napisał(a):

|
Ale co tam, lepiej siedzieć cicho i twierdzić że jakoś to będzie.
|
Cierpliwości. W Krakowie powinniście wiedzieć, że nie od razu Kraków zbudowano. Poczekamy, pożyjemy zobaczymy jak będzie przebiegać kampania wyborcza, jakie są realne osłabienia PO i wtedy orzekniemy czy to było mądre.