Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9476
Stary 26.05.2011, 23:29
Wracając jeszcze do tematu Tshabalali, dla mnie osobiście był by to transfer, który mógłby przyciągnąć ludzi na stadion. Bo po co by była nam wypalona gwiazda typu Kluivert, skoro mieli byśmy gwiazdę afryki, zdolną do grania i nie drogą. Marzenie!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 27.05.2011 o godz. 00:13.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując