Wojtas napisał(a):

i
Zwlaszcza ciekawi mnie ten "klasowy napastnik" zobaczymy kogo nam wymyslą
|
Mam nadzieje, ze tym "klasowym napastnikiem" nie bedzie Polak bo to sie wzajemnie wyklucza
tomasz_19 napisał(a):
|
cały czas mówimy o wzmocnieniach, a ja mam nadzieję że nikt konkretny nie opuści składu przed tak ważnymi meczami jakie nas czekają... każdy pamięta jak przed pucharami się osłabialiśmy po to by później dostać lanie od amatorów... liczę po cichu na 3 potencjalne wzmocnienia
|
Tez na to bardzo licze. Przede wzsystkim:
1. by nikt kto stanowi trzon druzyny nie odszedl
2. by sciagnieto tych 2-3 zawodnikow, ktorzy z miejsca wskocza do 11 i podniosa automatycznie poziom druzyny.
3. bysmy do el.LM przystapili
wzmocnieni a nie oslabieni.