Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45125
Stary 26.05.2011, 22:49
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
i
Zwlaszcza ciekawi mnie ten "klasowy napastnik" zobaczymy kogo nam wymyslą
Mam nadzieje, ze tym "klasowym napastnikiem" nie bedzie Polak bo to sie wzajemnie wyklucza

tomasz_19 napisał(a):
cały czas mówimy o wzmocnieniach, a ja mam nadzieję że nikt konkretny nie opuści składu przed tak ważnymi meczami jakie nas czekają... każdy pamięta jak przed pucharami się osłabialiśmy po to by później dostać lanie od amatorów... liczę po cichu na 3 potencjalne wzmocnienia
Tez na to bardzo licze. Przede wzsystkim:
1. by nikt kto stanowi trzon druzyny nie odszedl
2. by sciagnieto tych 2-3 zawodnikow, ktorzy z miejsca wskocza do 11 i podniosa automatycznie poziom druzyny.
3. bysmy do el.LM przystapili wzmocnieni a nie oslabieni.
Odpowiedz cytując