Kluvi napisał(a):

|
tofik to było słabe w wykonaniu Riosa? heh jak ktoś wspomniał jakby to zrobił Melikson byłby orgazmy. Swego czasu jak Franek tak robił to był istny profesor, ale jak robi to Rios to jest jak widać dla wielu za słabe..
|
słabe w wykonaniu Riosa był cały sezon więc nie jarajcie się jedną bramką którą udało mu się strzelić na 3 niemal identyczne sytuacje...
co wy poruwnujecie

Franek z podcinką skutecznie kończył 7/10 sytuacji, a Rios jak narazie 1/3 i to jeszcze ledwo ledwo..
fajnie że strzelił i choć byłem jego jakimś tam zwolennikiem to z tej mąki chyba chleba nie będzie. brakuje mu przede wszystkim dynamiki i waleczności. płakać po nim nie będe