Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12810
Stary 26.05.2011, 22:31
zuls napisał(a):Wyświetl post
USA to osobna bajka - finansowały sojusznika. Niemcy płacili jako winni II Wojny Światowej i Holokaustu.

Obie imprezy (kontrybucje dla Izraela oraz zjednoczenie Niemiec) finansowały Niemcy Zachodnie. DDR nie miało przeciw czemu protestować, bo po pierwsze przestało istnieć a po drugie dla wschodnich landów zjednoczenie było niczym manna z nieba.

Kontrybucje dla Izraela Niemcy wypłacały jeszcze w 2007 roku - nie wiem jak w latach następnych.

http://www.fas.org/sgp/crs/row/RL33808.pdf

To źródło wysycha, więc pasożyt szuka nowego żywiciela.
a czemu niemcy nam nic nie zapłaciły ? to nas jako pierwszych zaatakowali ( nie liczę Anschluz Osterreich ) , naszych rodaków też gwałcili, mordowali, palili albo strzelali w tył głowy.
Dlaczego my żadnej marki, euro czy dolara nie dostlaiśmy za to ?

Wypłacają co prawda po kilka tysięcy złotych, ale tylko byłym więźniom obozów pracy. Nawet nie płacą rodzinom ofiar zamordowanych podczas II wojny światowej.

Izrael ma aż tak zajebistych ministrów spr. zagranicznych ? czy administracja USA tak naciskała na szwabów, żeby odkręcili kurek z kasą ?



edit. Sami z siebie niemcy by nie płacili żydom. Chyba, że dzięki temu pompowaniu hajsu w Tel Aviv, niemieckie firmy zbrojeniowe są faworyzowane przy przetargach na zakup broni przez Izrael ?
Powód: EDIT
Ostatnio edytowane przez visa : 26.05.2011 o godz. 22:34.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !