emj10 napisał(a):

|
Kogoś po 30-stce jeszcze tam mamy nie licząc Boruca i Jelenia?
|
Tak na szybko z bardziej znanych:
Malarz, Kowalewski, Lewandowski (Mariusz ofc

), Rasiak

, Sosin, Sznaucer, Włodarczyk, Kukiełka, Wichniarek, Zdebel, GŁOWACKI, Iwański, Gruszczyński, Pawełek. Jeszcze za parę miechów 30stkę bd mieć Witkowski.