Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13585
Stary 26.05.2011, 22:10
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Kogoś po 30-stce jeszcze tam mamy nie licząc Boruca i Jelenia?
Tak na szybko z bardziej znanych:
Malarz, Kowalewski, Lewandowski (Mariusz ofc ), Rasiak , Sosin, Sznaucer, Włodarczyk, Kukiełka, Wichniarek, Zdebel, GŁOWACKI, Iwański, Gruszczyński, Pawełek. Jeszcze za parę miechów 30stkę bd mieć Witkowski.
Ostatnio edytowane przez filemon : 26.05.2011 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując