Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3848
Stary 26.05.2011, 22:06
Jeszcze raz powtórze, bo nijak nie doczytujesz się sensu tych postów, oprócz wybierania co tam wolisz.

Nie chodzi o sabotowanie, a o dopracowanie tego protestu, tak by zrobił na kimś wrażenie, żeby były z tego efekty, niekoniecznie teraz, a później. Jak dla mnie jesteś oderwany od rzeczywistości, jak wierzysz że taka sytuacja jak teraz doprowadzi do czegokolwiek. A jak piszesz, że zamkną trybune, masz rację zamkną, niech tak będzie na wszystkich stadionach, niech zamkną wszystkie. To będzie efekt, bo kluby nie pozowlą sobie na to, jeśli jedynym powodem zamknięcie stadionu będzie owa przyśpiewka (w której nie ma ani jednego wulgaryzmu ani obrażania) to wtedy będzie efekt, wtedy ktoś o tym zrobi afere. Kluby nie będą niby to zwalczać kiboli, bo sami będą widzieć że to się posuneło za daleko.. .

Ale to by musiałoby zorganizowane wszędzie, a nie na dwóch trzech stadionach, bo to dalej nic nie zmieni. Te się zamknie a policja napisze że w 2004 roku ktoś przeklnął w pociągu specjalnym. Gdyby na wszystkich stadionach to śpiewano, nie wyzywano nikogo aby nie dać pretekstu to może, powtarzam może, bo nic nie wiadomo udalo by się ich sprowokować do kuriozalnych zamknięć.

Ale co tam, lepiej siedzieć cicho i twierdzić że jakoś to będzie.
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 26.05.2011 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując