cały czas mówimy o wzmocnieniach, a ja mam nadzieję że nikt konkretny nie opuści składu przed tak ważnymi meczami jakie nas czekają... każdy pamięta jak przed pucharami się osłabialiśmy po to by później dostać lanie od amatorów... liczę po cichu na 3 potencjalne wzmocnienia
