Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3847
Stary 26.05.2011, 21:48
zdzichu411 napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie można wywieszać transparentów, można wyrażać to słowem, ale kulturalnie, tak jak ta piosenka Zagłębia. Za to cie nie zamkną, w dodatku gdyby nawet kogoś obrażano to 6 tys osób też nie zamkną. I pare jeszcze pomysłów już tu ludzie pisali, ale nikt tego nie czyta bo jest kumaty...
Czemu nie zamkną? Zamkną stadion lub trybunę. A Legii kiedyś zamknęli tysiąc osób, bo szli na mecz w szpalerze policyjnym - "nielegalne zgromadzenie". Rozumiem, że buczenia, wuwuzeli i plaży nikt nie słucha, ale za to dowcipne piosenki Zagłębia będą dawane w Polsacie, TVN i Tuska .... strzeli. Przecież na kilometr widać, że większości narzekających chodzi o obejrzenie fajnego meczu z fajnym dopingiem, a jakieś tam sprawy kiboli mają w dupie "zmieńcie protest, bo się słabo bawię".

Teraz również pojawiają się transy Tola ma Donalda, a Donald matole, Wolność Słowa art 54, trybuna zamknięta na wiosek Donalda i wiele innych.


zdzichu411 napisał(a):
Wiesz, dla mnie odwalanie szopki z kononowiczem, granie w piłke plazową, to robienie z siebie pośmiewiska. Do niczego nie prowadzi.
A wiesz jak sensownie wygląda Twoje zdanie w konfrontacji ze zdaniem ekipy, która znalazla sposób na wygranie konfliktu z największym polskim koncernem medialnym? No, właśnie. Cierpliwości. Daj działać, nie sabotuj protestu dając jak na tacy dziennikarzom i politykom teksty "nie wszyscy kibice protestuja tylko banda, grupka ludzi" (również przerabiane na Legii swego czasu).

Najbardziej mnie cieszy, że jak do tej pory 18 tysięcy ludzi na Legii karnie się do protestu włącza, nie ma żadnych spikek, konfliktów, łamistrajków i tym podobnych. 3 lata protestu i karności zrobiło swoje.

Cytat:
Policja zatrzymała czterech kibiców Wisły Płock, którzy wywiesili na ogrodzeniu stadionu podczas środowego meczu piłkarskiego transparenty o treści niezgodnej z charakterem imprezy.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 26.05.2011 o godz. 21:52.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując