Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3846
Stary 26.05.2011, 21:42
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Podaj lepsze rozwiązanie
Skoro nie można wywieszać transparentów, można wyrażać to słowem, ale kulturalnie, tak jak ta piosenka Zagłębia. Za to cie nie zamkną, w dodatku gdyby nawet kogoś obrażano to 6 tys osób też nie zamkną. I pare jeszcze pomysłów już tu ludzie pisali, ale nikt tego nie czyta bo jest kumaty...

A teraz wygląda to tak, robimy protest, którego forma jest śmieszna, ale róbmy go, bo:

"a teraz szybko, zanim dotrze do nas że to bez sensu"

Wiesz, dla mnie odwalanie szopki z kononowiczem, granie w piłke plazową, to robienie z siebie pośmiewiska. Do niczego nie prowadzi.
Odpowiedz cytując