|
kosmiczne jest to, że można napisać -protest jest potrzebny a kolejny zaślepiony odpisuje, to dopinguj nie protestuj....
A jeszcze bardziej kosmiczne porównywanie tego co się dzieje z protestem na Legii. Wytłumacz mi,gdzie jest związek z nie dopingowaniem drużyny, oraz żeby nie być skazanym np. za stanie na schodach ? Z resztą, nie wysilaj się.
Protest musi być mądry i w kogoś uderzać. Protestujemy przeciwko rządowi, a w niego to nie uderza. Dopingować normalnie też nie można. Tyle.
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 26.05.2011 o godz. 21:38.
|