emj10 napisał(a):

Nie wiem czy wiem, czy wydawanie sporych pieniędzy na Wasilewskiego po koszmarnej kontuzji to kierunek jaki powinna obrać Wisła. Podobnie ma się sprawa z 34-letnim już Baszczyńskim. Na ekstraklasę obaj zawodnicy powinni wystarczyć, ale taki Baszczyński już kilka razy nie dał rady w el. LM, więc tym razem miałby dać?
|
Wolę Wasilewskiego , pewny doświadczony i czasem nie do przejścia tzn Czołg.
Jeśli Stan jest zadowolony z Baszcza , a Baszczu grał w podstawowym składzie to może być to jako wzmocnienie. Na tą chwile potrzeba nam doświadczonych zawodników na obronie , bo czasu na ogrywanie się młodych nie ma.