Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45119
Stary 26.05.2011, 21:22
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy wiem, czy wydawanie sporych pieniędzy na Wasilewskiego po koszmarnej kontuzji to kierunek jaki powinna obrać Wisła. Podobnie ma się sprawa z 34-letnim już Baszczyńskim. Na ekstraklasę obaj zawodnicy powinni wystarczyć, ale taki Baszczyński już kilka razy nie dał rady w el. LM, więc tym razem miałby dać?
Wolę Wasilewskiego , pewny doświadczony i czasem nie do przejścia tzn Czołg.

Jeśli Stan jest zadowolony z Baszcza , a Baszczu grał w podstawowym składzie to może być to jako wzmocnienie. Na tą chwile potrzeba nam doświadczonych zawodników na obronie , bo czasu na ogrywanie się młodych nie ma.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując