Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
45117
26.05.2011, 21:16
dzisiejsze spotkanie z maaskantem, mówił o baszczu, a raczej nie mówił
http://www.malopolskatv.pl/na-kawie-z-maaskantem/
alberto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alberto
Znajdź inne posty napisane przez alberto