Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18613
Stary 26.05.2011, 21:05
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja pi****le jak czytam o tych wszystkich rzeczach ktore na tym stadionie są zle i o kolejnych nie dotrzymancyh datach
oddanie stadionu to poprostu szlag czlowieka trafia.

Zastanawiam sie dlaczego klub nic nie reaguje,Basalaj cichutki ,jakby wszytko bylo ok.
Niewiem czasami komu tak naprawde zalezy na stadionie a komu nie.

W kazdy razie zaorac ten caly Zarzad Transportu a tą cała Niedzialkowską i jej kolegow spakowac w kapsułe i wysłac w p**zdu ,byle dalej od Krakowa.
a co klub i Basałaj może? niektórzy piszą że klub nic nie robi no więc co ma zrobić? klub nic nie może zrobić i każdy ich ruch nie przyśpieszy budowy, wręcz przeciwnie. klubu to tak samo denerwuje jak i kibiców ale są bezsilni a podczas wizytowania stadionu wypraszani którzy słyszą od kierownika budowy że stadion budowany jest dla ZiKITu nie dla Wisły i nie są tu mile widziani.
Ostatnio edytowane przez CH. : 26.05.2011 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując