Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13582
Stary 26.05.2011, 21:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Taka jest ostatnia informacja na temat stadionu BB.
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...ow_przesuniety

Swoją drogą bardzo lubię to miasto z najładniejszym dworcem w kraju

najładniejszy dworzec póki co to w Tarnowie do momentu pewnie gdy zrobią w Wrocławiu.
http://www.tarnow360.pl/dworzec-pkp
Odpowiedz cytując