|
Trochę się uczepiliście tego wieku .
Podobała mi się wypowiedz Bednarza we wczorajszym OSI . Nawiązanie walki Wisły o LM to tego co działo się 16 lat temu...
Przypomniał jak bodajże przed sezonem 95/96 gdzie to Legia awansowała do LM pomimo tego że kadra liczyła 20 świetnych zawodnikach , będą jeszcze na wakacjach codziennie czytał o kolejnych wzmocnieniach . Był poczatkowo zszokowany faktem że przyjdzie mu rywalizować o pozcję nawet z dwoma piłkarzami , jednak rzeczywistość pokazała że zmobilizowało to całą drużynę do wyciężonego treningu i walki do upadłego . Każdy zawodnik mając ogromną rywalizację automatycznie wskakuje na poziiom wyżej .
Ewentualne transfery Kosy czy Baszczyńskiego z tego co czytam traktowane są jako tgz uzupełnienia . To co mi się podoba w tym jeszcze nie otwartym okienku to fakt że Basałaj , Valckx czy Maaskant podkreślają że trzeba mieć szeroką kadrę na walkę we wszystkich frontach . Jeśli Baszczu i Kosa byli by piątym czy szóstym transferem w tym okienku biorąc pod uwagę wartość sportową to będę zadowolony .
Zresztą to widać , o głównych celach transferowych nie mówi się głośno . Robione są po cichu . Kibic potrzebuje czegoś dla zapchania uszu i pewnie też z tąd np odgrzewane wieści o Kosowskim .
|