Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13581
Stary 26.05.2011, 20:53
W Rumunii nie ma PZPN i licencji. Gdyby u nas prawo było egzekwowane to liga liczyłaby 10-12 zespołów, bo nikt więcej w tym kraju nie spełnia warunków.

Taki ŁKS nie płaci pensji od dwóch miesięcy, a teraz jeszcze musi wypłacić premie za awans. Cienko to widzę.
Odpowiedz cytując