|
Ja pi****le jak czytam o tych wszystkich rzeczach ktore na tym stadionie są zle i o kolejnych nie dotrzymancyh datach
oddanie stadionu to poprostu szlag czlowieka trafia.
Zastanawiam sie dlaczego klub nic nie reaguje,Basalaj cichutki ,jakby wszytko bylo ok.
Niewiem czasami komu tak naprawde zalezy na stadionie a komu nie.
W kazdy razie zaorac ten caly Zarzad Transportu a tą cała Niedzialkowską i jej kolegow spakowac w kapsułe i wysłac w p**zdu ,byle dalej od Krakowa.
|