Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45114
Stary 26.05.2011, 20:04
Podoba mi się to podejście Wisły do spraw transferowych w tym roku. Już w zimie nastąpiły przemyślane transfery, a teraz miejmy nadzieję będzie podobnie. Widać też tą atmosferę mobilizacji, że walka o LM zaczyna się już od pierwszego dwumeczu, a nie dopiero od ,,poważnego rywala", a w pierwszych rundach jakoś to będzie.
Jeszcze nie odbyła się mistrzowska feta, a Wisła już nastawiona na walkę o kolejne cele. Nie ma samozadowolenia i osiadania na laurach. Jest świadomość dobrze wykonanej pracy i oczy zwrócone w przyszłość.

Jest odpowiednio dużo czasu na uzupełnienie drużyny wartościowymi piłkarzami. Nie uważam Stana Valxa za cudotwórcę, ale za profesjonalistę. Dlatego nie oczekuję nie wiadomo czego. Liczę, że Wisłę wzmocnią wartościowi piłkarze. Nie wymagajmy jednak zbyt wiele- taki Melikson nie trafia się za każdym razem. Już dawno z taką nadzieją nie patrzyłem na nasz start w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując