Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego
Offline
#
45113
26.05.2011, 20:02
Panowie z tego co pamiętam Stan pracuje po "wielkiemu cichu" a dziennikarzyny strzelaja przeważnie na oslep....Przynajmniej tak było
Dlatego w dziennikarskie wypominki bym nie wierzył...
cięzko jest lekko żyć.........
RAPH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAPH
Znajdź inne posty napisane przez RAPH