Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45110
Stary 26.05.2011, 19:47
Nie wiem czy wiem, czy wydawanie sporych pieniędzy na Wasilewskiego po koszmarnej kontuzji to kierunek jaki powinna obrać Wisła. Podobnie ma się sprawa z 34-letnim już Baszczyńskim. Na ekstraklasę obaj zawodnicy powinni wystarczyć, ale taki Baszczyński już kilka razy nie dał rady w el. LM, więc tym razem miałby dać?

Sądzę, że jednak Valcx pójdzie w kierunku piłkarzy zagranicznych.
PS. Kosowskim to powinni zainteresować się w Gdańsku, albo Białym.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.05.2011 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując