Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45109
Stary 26.05.2011, 19:45
Goool.pl pisze nie tylko o powrocie Baszczyńskiego, ale i Kosowskiego, któremu jak wiadomo kończy się kontrakt.. jak dla mnie obie kandydatury są bardzo dobre.. Stan chciał ściągnąć paru Polaków, a kogoś z naszej ligi raczej ciężko będzie chyba wyciągnąć..
Groundhopper
Odpowiedz cytując