|
Goool.pl pisze nie tylko o powrocie Baszczyńskiego, ale i Kosowskiego, któremu jak wiadomo kończy się kontrakt.. jak dla mnie obie kandydatury są bardzo dobre.. Stan chciał ściągnąć paru Polaków, a kogoś z naszej ligi raczej ciężko będzie chyba wyciągnąć..
|