Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45105
Stary 26.05.2011, 19:32
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Z Baszczyńskim mam mieszane odczucia. W Wiśle zagrał parę meczów jako stoper i wychodziło mu to raczej słabo. Ściąganie 35 latka na bok obrony też nie wydaje mi się najlepszym pomysłem.

Odnośnie Cikosza i Chaveza… Owszem za ich wykupieniem przemawia zgranie z zespołem, ale moim zdaniem ci zawodnicy nie reprezentują poziomu sportowego na Ligę Mistrzów. Przydaliby się lepsi piłkarze na te pozycje.
No akurat tych kilka meczow Baszcza na stoperze bylo bardzo dobrych, nawet w pewnym momencie zagral kilka razy lepiej na srodku niz na boku... Ma 34 lata Mysle ze na 1 rok mozna by go sprobowac, to jednak nie napastnik wiec kondycja az tak bardzo nie jest wazna, mowie to bardziej w kontekscie lataj dziury, a dodatkowo takiego Cikosza moglby sporo nauczyc
Odpowiedz cytując