matys2 napisał(a):

Z Baszczyńskim mam mieszane odczucia. W Wiśle zagrał parę meczów jako stoper i wychodziło mu to raczej słabo. Ściąganie 35 latka na bok obrony też nie wydaje mi się najlepszym pomysłem.
Odnośnie Cikosza i Chaveza… Owszem za ich wykupieniem przemawia zgranie z zespołem, ale moim zdaniem ci zawodnicy nie reprezentują poziomu sportowego na Ligę Mistrzów. Przydaliby się lepsi piłkarze na te pozycje.
|
No akurat tych kilka meczow Baszcza na stoperze bylo bardzo dobrych, nawet w pewnym momencie zagral kilka razy lepiej na srodku niz na boku... Ma 34 lata

Mysle ze na 1 rok mozna by go sprobowac, to jednak nie napastnik wiec kondycja az tak bardzo nie jest wazna, mowie to bardziej w kontekscie lataj dziury, a dodatkowo takiego Cikosza moglby sporo nauczyc