88seba88 napisał(a):

Już w przyszłym tygodniu można się spodziewać pierwszych wzmocnień, no chyba że pył wulkaniczny nie pozwoli na przyloty zawodników do Krakowa
|
popierasz to czymś więcej niż bzdetami pismaków ?
nigdy nie ma tak że wszystkie plotki się sprawdzają .
idę o zakład że jeśli kupimy Cikosa to na pewno nie kupimy Wasyla . Po prostu nas nie stać na wydawanie kasy na dwóch prawych obronców .
W Baszczynskiego bardziej jestem w stanie uwierzyć .