Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
45097
26.05.2011, 18:13
Już w przyszłym tygodniu można się spodziewać pierwszych wzmocnień, no chyba że pył wulkaniczny nie pozwoli na przyloty zawodników do Krakowa
88seba88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 88seba88