rafalek napisał(a):

|
Taa...najlepiej to z honorem przyjąć mandat. I nie zasłaniać się, ani udawać obcokrajowca...nie dość że korzysta z komunikacji miejskiej, chce żeby było szybko, czysto, ładnie, a nawet 2,50 za bilet nie chce się zapłacić...nie rozumiem tego...
|
tak, ale ja np. miałem na myśli sytuację w której normalnie mamy bilet czy tam kkma tylko zdarzy się poprostu zapomnieć że sie skończył albo zapomnieć go z domu, co prawda jak mamy ważny bilet ale nie przy sobie to tylko 5 zł się płaci ale dużo zachodu z tym...