|
Właśnie przeczytałem artykuł Białońskiego..
Najbardziej spodobała mi się możliwość przyjścia Wasilewskiego. Pod względem charakteru i poziomu sportowego to może byc strzał w dziesiątkę.
Z Baszczyńskim mam mieszane odczucia. W Wiśle zagrał parę meczów jako stoper i wychodziło mu to raczej słabo. Ściąganie 35 latka na bok obrony też nie wydaje mi się najlepszym pomysłem.
Odnośnie Cikosza i Chaveza… Owszem za ich wykupieniem przemawia zgranie z zespołem, ale moim zdaniem ci zawodnicy nie reprezentują poziomu sportowego na Ligę Mistrzów. Przydaliby się lepsi piłkarze na te pozycje.
|