Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45090
Stary 26.05.2011, 16:42
Z tym ZUSem i Gargułą to bodajże racja.

Co do Łoba to wszystko zależy od kontraktu i jego interpretacji. Chyba w każdym kontrakcie jest klauzula na wypadek niesportowego trybu piłkarza, szkodzenia wizerunkowi klubu itd. Tyle, że Wojtek nie został skazany prawomocnym wyrokiem więc IHMO, ciągle trzeba mu płacić mimo zawieszenia.
Odpowiedz cytując