|
Z tym ZUSem i Gargułą to bodajże racja.
Co do Łoba to wszystko zależy od kontraktu i jego interpretacji. Chyba w każdym kontrakcie jest klauzula na wypadek niesportowego trybu piłkarza, szkodzenia wizerunkowi klubu itd. Tyle, że Wojtek nie został skazany prawomocnym wyrokiem więc IHMO, ciągle trzeba mu płacić mimo zawieszenia.
|