Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13571
Stary 26.05.2011, 16:30
killzone napisał(a):Wyświetl post
Wolalbym zeby w Ekstraklasie moje miasto bylo reprezentowane przez BKS Stal, nooo ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. Przynajmniej jeden bardzo bliski wyjazd sie szykuje
A to jakieś wyjazdy będą w przyszłym sezonie? Bo jak tak dalej będzie to niewiele albo i 0 .
Odpowiedz cytując