killzone napisał(a):

Wolalbym zeby w Ekstraklasie moje miasto bylo reprezentowane przez BKS Stal, nooo ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. Przynajmniej jeden bardzo bliski wyjazd sie szykuje
|
A to jakieś wyjazdy będą w przyszłym sezonie? Bo jak tak dalej będzie to niewiele albo i 0 .