|
Jakiś czas temu na interii ? albo na wp był artykuł o niespełnionych nadziejach polskiej piłki czy coś. I nie wiem czy to w tym artykule czy jakimś innym / podobnym na danym stronie było info o Lenczyku. Jakoby pracując w Ruchu kiedyś, zwyzywał obcokrajowców ze swojej drużyny. i ogólnie przedstawiony był w niekorzystnym świetle. Tak jakby nienawidził czarnych etc etc.
A zobaczcie na Śląsk, ile razy Diaz albo ten Banialuka zagrał w tym sezonie razy ? Ten drugi ani razu ( a ławkę Śląsk po kontuzjach 4 czy 5 zawodników na prawdę ma krótką ). A Omara Diaza najprościej było wysłać za ocean do domu na cały miesiąc...
Może rzeczywiście Orest nie przepada za obcokrajowcami ?
Nie tylko tutaj bariera języka może stnaowić problem
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
|