Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45086
Stary 26.05.2011, 16:12
Ludzie więcej spokoju, Stan wyraźnie powiedział, że ma zawodników gotowych na KAŻDĄ pozycję w naszej drużynie. Jeśli ktoś wypadnie to mają gotowy transfer od ręki, pracował na to przez ponad pół roku, dajcie mu się teraz wykazać.

W zimowym okienku udało się ściągnąć Kew, wiem że część kibiców nie ma do niego zaufania ale facet rozkręca się z meczu na mecz (ostatnio nie popełnia praktycznie żadnych poważnych błędów). Po pół roku aklimatyzacji zaczyna grać na swoim poziomie, a oczekuję w kolejnym sezonie jeszcze więcej! Jeśli byliśmy w stanie ściągnąć takiego gracza za paczkę dropsów w zimowym okienku (kiedy mało jaki klub przeprowadza wielkie transfery) to aż boję się pomyśleć kto teraz do nas zawita.

Głowy do góry, przy takim sztabie profesjonalistów musi być dobrze!!!
Odpowiedz cytując