|
Ludzie więcej spokoju, Stan wyraźnie powiedział, że ma zawodników gotowych na KAŻDĄ pozycję w naszej drużynie. Jeśli ktoś wypadnie to mają gotowy transfer od ręki, pracował na to przez ponad pół roku, dajcie mu się teraz wykazać.
W zimowym okienku udało się ściągnąć Kew, wiem że część kibiców nie ma do niego zaufania ale facet rozkręca się z meczu na mecz (ostatnio nie popełnia praktycznie żadnych poważnych błędów). Po pół roku aklimatyzacji zaczyna grać na swoim poziomie, a oczekuję w kolejnym sezonie jeszcze więcej! Jeśli byliśmy w stanie ściągnąć takiego gracza za paczkę dropsów w zimowym okienku (kiedy mało jaki klub przeprowadza wielkie transfery) to aż boję się pomyśleć kto teraz do nas zawita.
Głowy do góry, przy takim sztabie profesjonalistów musi być dobrze!!!
|