Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45085
Stary 26.05.2011, 16:12
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Że co? Jaki fenomenalny? Na pewno masz na myśli ten mecz w którym cudem zremisowaliśmy z Levadią?
Jeśli występ po którym ktoś trafia w słupek i robi kilka rajdów nazywasz fenomenalnym to ja nie mam pytań.
Na tle tej mizerii był najlepszy na boisku.

Czy ja mam pisać drukowanymi literami ? Cofnijcie się do 2009 r. i 2010 roku. To że ten sezon ma dobry to o tym napisałem. A czy jest takim super piłkarzem ? Przeplana super spotkania z mocno średnimi.

A że zanotował zwyżkę formy to dobrze. Bo przynajmniej Cupiał widzi że trener potrafi wyciągnąc z niego to co Skorza nie potrafił.
Odpowiedz cytując