PANDEM0NIUM napisał(a):

Że co? Jaki fenomenalny? Na pewno masz na myśli ten mecz w którym cudem zremisowaliśmy z Levadią?
Jeśli występ po którym ktoś trafia w słupek i robi kilka rajdów nazywasz fenomenalnym to ja nie mam pytań.
|
Na tle tej mizerii był najlepszy na boisku.
Czy ja mam pisać drukowanymi literami ? Cofnijcie się do 2009 r. i 2010 roku. To że ten sezon ma dobry to o tym napisałem. A czy jest takim super piłkarzem ? Przeplana super spotkania z mocno średnimi.
A że zanotował zwyżkę formy to dobrze. Bo przynajmniej Cupiał widzi że trener potrafi wyciągnąc z niego to co Skorza nie potrafił.