Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mariutto
Member
Od: 08.2009
Offline
#
45082
26.05.2011, 16:08
Ja martwię się tą informacją, którą podała WP. Chaveza podobno chce podkupić nam Legia. Mam nadzieję, że to brednia.
FC MIECHÓW
mariutto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariutto
Znajdź inne posty napisane przez mariutto