Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6226
Stary 26.05.2011, 16:06
Od paru tyg. mowi sie juz o Lenczyku . W przypadku wysokich porazek z Francja B i Argentyna B/C zrobi sie "ciekawie" . Czekam na te mecze bardziej, niz na final LM, bo cos czuje, ze Smuda zostanie osmieszony, jak to bylo z Kamerunczykami, ktorzy przyjechali poimprezowac i w dodatku bez trenera...
Odpowiedz cytując