Od paru tyg. mowi sie juz o Lenczyku

. W przypadku wysokich porazek z Francja B i Argentyna B/C zrobi sie "ciekawie"

. Czekam na te mecze bardziej, niz na final LM, bo cos czuje, ze Smuda zostanie osmieszony, jak to bylo z Kamerunczykami, ktorzy przyjechali poimprezowac i w dodatku bez trenera...