Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5662
Stary 26.05.2011, 16:05
Trochę odbiegnę od tematu.
Zdarza Wam się,że nie kojarzycie,że jakiś piłkarz grał w Wiśle? Ostatnio w rozmowie z kumplem z Gdańska nie mogłem sobie przypomnieć Barreto. Dopiero po dłuższej chwili zajarzyłem,ale to może efekt cosezonowej wymiany zawodników.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując