|
Trochę odbiegnę od tematu.
Zdarza Wam się,że nie kojarzycie,że jakiś piłkarz grał w Wiśle? Ostatnio w rozmowie z kumplem z Gdańska nie mogłem sobie przypomnieć Barreto. Dopiero po dłuższej chwili zajarzyłem,ale to może efekt cosezonowej wymiany zawodników.
|