Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45080
Stary 26.05.2011, 16:00
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Chavez odejdzie to wiadomo o co chodzi , o to co zawsze w naszym klubie czyli o kase. Jak co każde okienko skąpimy kasy na transfery . Wydajemy góra około 1 mln euro a na sprzedaży zawodników inkasujemy 5 razy więcej i wszystko w tym temacie.

Gorzej by było jakbyśmy wydawali 5 razy więcej a sprzedawali za milion. Wtedy to już pewnie byłaby druga liga... ;-)
Odpowiedz cytując