Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1648
Stary 26.05.2011, 15:51
Wisła - Polonia 4:0 (2:0)

Skład: Pareiko - Burliga, Sivakov, Chavez, Paljic - Wilk, Sobolewski, Melikson - Małecki, Żurawski, Kirm
Zmiany: Genkov, Garguła, Rios
Bramki: Melikson, Żurawski, Kirm, Genkov
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 27.05.2011 o godz. 14:52.


Odpowiedz cytując