Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45078
Stary 26.05.2011, 15:49
zloto napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy sobie szczerze, że nie wszyscy jeszcze pojęli, że Andraż to nie jest typ skrzydłowego jak Kuba, czy Kosa. Inny gracz, ale twierdzenie, że pieniądze na niego wydane poszły w błoto to kompletne farmazon moim zdaniem. Może Kirm nie gra efektownie, ale efektywnie, tyle.
Kolego. Czy napisłem że zakup Kirma był wyrzuceniem pieniędzy w błoto ? Napisałem że jego transfer mógł załamać B. Cupiała. Spodziewał się w tamtym okresie o wiele więcej niż to co pokazywał (tak jak wszyscy kibice Wisły). Proszę czytaj ze zrozumieniem a nie wrzucaj mi że piszę farmazony.

ZŁOTO: dlatego powinno się czytać całość a nie wyrwane z kontekstu zdania. A ogładając Kirma w czasie pierwszego spotkania pucharowego (fenomenalny mecz) każdy w nim widział nowego Kosowskiego.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 26.05.2011 o godz. 15:53.
Odpowiedz cytując