zloto napisał(a):

|
Powiedzmy sobie szczerze, że nie wszyscy jeszcze pojęli, że Andraż to nie jest typ skrzydłowego jak Kuba, czy Kosa. Inny gracz, ale twierdzenie, że pieniądze na niego wydane poszły w błoto to kompletne farmazon moim zdaniem. Może Kirm nie gra efektownie, ale efektywnie, tyle.
|
Kolego. Czy napisłem że zakup Kirma był wyrzuceniem pieniędzy w błoto ?
Napisałem że jego transfer mógł załamać B. Cupiała. Spodziewał się w tamtym okresie o wiele więcej niż to co pokazywał (tak jak wszyscy kibice Wisły). Proszę czytaj ze zrozumieniem a nie wrzucaj mi że piszę farmazony.
ZŁOTO: dlatego powinno się czytać całość a nie wyrwane z kontekstu zdania. A ogładając Kirma w czasie pierwszego spotkania pucharowego (fenomenalny mecz) każdy w nim widział nowego Kosowskiego.