|
Przecież to nie są propozycję, z których ktokolwiek miałby korzystać... Byłoby to S-F gdyby przyszli. A pisanie , żeby brać Kupisza, to żadne S-F tylko jakaś komedia...
Tak po bandzie, a co! Ściągniecie któregokolwiek z piłkarzy przeze mnei wymienionych byłoby czymś niemożliwym, dlatego jakże wspaniałym.
A transfery i tak swoją drogą będą rozgrywane tak jak to Marszałek napisał.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|