Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9472
Stary 26.05.2011, 15:40
Przecież to nie są propozycję, z których ktokolwiek miałby korzystać... Byłoby to S-F gdyby przyszli. A pisanie , żeby brać Kupisza, to żadne S-F tylko jakaś komedia...

Tak po bandzie, a co! Ściągniecie któregokolwiek z piłkarzy przeze mnei wymienionych byłoby czymś niemożliwym, dlatego jakże wspaniałym.


A transfery i tak swoją drogą będą rozgrywane tak jak to Marszałek napisał.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując