|
A kto lubi wyrzucać pieniądze w błoto (w bezwartościowych piłkarzy) ? Chyba nikt. A zakupy w stylu Kirm i Jirsak czy kostrakty dla Łobodzińskiego, Garguły mogły mocno załamać Cupiała. To że ostatnie transfery były strzałami w 10 które dają realne szanse na awans do LM i ew. dalsze dalsze tranfery (sprzedaż) mogą optymistycznie nastawić B. Cupiała do dajszego angażowania pieniędzy w Klub.
Poza tym widzi że udało się wycisnąć coś wartościowego z piłkarzy których się kupiło i płaci ciężkie pieniądze lub mają wysokie kontrakty (Kirm, Jirsak, Małecki) więc przepłacanie pieniedzy za Chaveza który nie poradzi sobie z dobrymi napastnikami nie ma sensu. I to akurat bardzo mi sie podoba w strategii Wisły. Jak płacić to komuś kto na to zasługuje. Tak było m.in. ostatnio z Pawełkiem. I co teraz powiedzie płaczki ? Kogo mamy terez na bramce ?
|