Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13561
Stary 26.05.2011, 15:04
Podbeskidzie zaczyna budowę stadionu w tym roku bodajże i pewno będzie grało poza BB z tego co mi kumpel powiedział. Ma mieć 15 tysięcy skromny jak w Gliwicach...
Odpowiedz cytując